Par mums

Piedzīvojums nedēļas garumā Portugālē!

Saule, veikbords, veiksērfs, okeāns, sērfs, vīns, mežonīga daba un pat SKY dive – tāda, mūsuprāt, ir ideāla atpūta. Ievērtē mūsu Instagram un VIDEO.

Delawake ir entuziastu komanda, kas nu jau vairāk nekā 10 gadus rīko wake un surf nometnes Portugālē. Laikam ejot, mūsu tīms aug un mainās – daži no mums ir jau pieredzējuši veikbordisti ar labiem panākumiem vietējās un starptautiskās sacensībās, citi ir super pacietīgi un pieredzējuši instruktori, un vēl kāds ir kļuvis par profesionālu fotogrāfu.

Protams, mūsu vidū ir daži labi party animals, kā arī vienmēr būs kāds, kas rūpēsies, lai pie mums tev nekas nepietrūktu un būtu kārtīgs wake, chill & party atvaļinājums.

Esam atraduši labāko bāzes vietu izcilām brīvdienām – mazu ciematiņu Portugāles dienvidos ar nosaukumu Santa Clara-a-Velha. Siltais, saulainais klimats un mežonīgā daba tavas brīvdienas padarīs neaizmirstamas.

Laivas un inventārs

Esam izvēlējušies labāko no labākajiem – Liquid Force, protams! Ar šī zīmola ekipējumu brauc visa mūsu komanda, un tieši to dodam arī visiem mūsu viesiem. Tāpat arī esam Liquid Force distribūtori, tāpēc pie mums vienmēr varēsi notestēt jaunākos modeļus un nopirkt pats savu inventāru. Katru gadu cenšamies

atjaunot visu nomas inventāru, tāpēc, ja nevari paņemt līdzi savējo, pie mums tāpat tiksi pie labākā. Mums ir arī pro modeļi.

Mūsu rīcībā šosezon ir Nautique G21 un Malibu Wakesetter VLX laivas, kas aprīkotas ar balasta sistēmām, kā arī lietojam papildu SUMO balastu sistēmu advancētiem braucējiem un wakesurferiem.

Atsauksmes

Nav labākas reklāmas par mūsu klientu godīgu vērtējumu. Šeit pāris atsauksmes par mums. Izlasi, varbūt tavi draugi jau ir bijuši pie mums.