Delawake uzņēmumiem

TEAM BUILDING PORTUGĀLĒ

Ja vajadzīga kārtīga atslodze no biroja dzīves, pārcelies ar kolēģiem uz saulainajiem Portugāles dienvidiem! Piedāvājam vairākas dienas padzīvot mazā lauku ciematiņā Santa Clara-a-Velha un visiem kopā pieredzēt neaizmirstamu atvaļinājumu. Starp citu, ne velti “team building” ir tik populārs – tas reāli strādā.
Pie mums var spert pirmos soļus vai attīstīt jau esošās prasmes veikbordā. Nepatīk sports, bet profesionāli nodarbojies ar sauļošanos? No problem, vari vienkārši ar visiem kopā vizināties motorlaivā un baudīt pasakaini skaistu un zilu ezeru, siltumu un sauli.

Ā, un tad vēl mežonīgās Portugāles dabas baudīšana, lēkšana no klintīm un

saulriets okeānā, airēšanās ar SUPiem uz okeāna alām, fotorallijs komandās pa visu Algarves reģionu Portugāles dienvidos. Un visam bonusā kopīga vakariņu gatavošana, jogas nodarbības, filmas brīvā dabā, bīstami lēts un garšīgs Vinho Verde vīns un kopīga smiešanās līdz pat rīta agrumam. Vārdu sakot, absolūti bezrūpīga laika pavadīšana.
Šis piedzīvojums būs kā prēmija kolektīvam, kas veicinās darbinieku motivāciju un lojalitāti uzņēmumam. Pavadot pēc iespējas vairāk laika kopā, iepazīsiet cits citu tuvāk un restartēsiet prātus, lai ar jaunu elpu atgrieztos darbos! Mēs palīdzam kļūt iedvesmotiem un darīt lietas ar aizrautību.

Mūsu klienti

Piedzīvojuma plāns

1. diena – Lidojums Rīga–Faro. Lidostā paņemam auto un dodamies uz Santa Clara-a-Velha (Santaklāras) ciematiņu. Iekārtojamies viesu namā un nosvinam pirmo vakaru Portugālē.

2. diena – Brokastis. Dodamies uz ezeru veikot, veiksērfot, vizināties laivā un sauļoties. Pēcpusdienā laiska atpūta pie baseina un mazā Santaklāras ciematiņa iepazīšana. Vēlāk gatavojam kopīgas vakariņas – grilējam gaļu un jūras veltes, dzeram vīnu, baudām sarunas un aktivitātes, kas viesu namā pieejamas – baseins, batuts, galda futbols, novuss, slack line, galda spēles (pokers, monopols, Uno).

3. diena – Brokastis (tās var baudīt arī vietējā kafejnīcā – kafija ar tipisko Portugāļu tostu vai smalkmaizīti Pastel de Nata, par ko pat Sirmais ir uzfilmējis raidījumu). Dodamies uz okeānu un mācāmies sērfot vai vienkārši sauļojamies, peldamies un baudām dabu. Sarīkojam pludmales volejbola vai futbola maču. Pēc sāļā okeāna izklaidēm turpinām savu ceļojumu gar piekrasti. Portugāles rietumu krasts ir slavens ar savām mežonīgajām klintīm un superskaistajām pludmalēm. Ar SUPiem airējamies uz okeāna alām. Vakariņojam kādā no piekrastes restorāniem. Sagaidām saulrietu okeāna krastā.

4. diena – Diena ceļojumiem. Galamērķi ir dažādi, bet viens no populārākajiem ir brauciens gar okeāna piekrasti uz “pasaules galu” Sagres – tālāko Eirpopas dienvidu punktu. Pa ceļam piestājam skaistās pludmalēs – Carrapateira, Monte Clerego, Ariffana. Vakarā pavadām laiku Lagos pilsētā, kas slavena ar saviem bāriem un naktsdzīvi. Vēl viens populārs galamērķis ir Lisabona – agri no rīta izbraucam un pavadām dienu galvaspilsētā.

5. diena – Dodamies vēlreiz uz ezeru, veikojam un baudām ūdens priekus. Tie, kas vēlas, var izbraukāt ezeru ar SUP vai vizināties aiz laivas uz pūšļa. Pēcpusdiena brīva, katrs var izvēlēties – atpūsties turpat, pie baseina, vai aizbraukt vēl līdz kādai okeāna pludmalei. Vakariņas ēdam pie vietējā fermera vai braucam uz vietu, kur vācu hipiji āra krāsnī gatavo picas. Noslēdzošais vakars, pakojam mantas prombraukšanai. Izturīgākie paralēli turpina svinēt.

6. diena – brokastojam un dodamies uz lidostu, lai ceļotu mājup.

Notikumu secība un dienas kārtība var mainīties, viss ir pilnībā pielāgojams gandrīz jebkādam formātam. Mums nav ne obligātu grafiku, ne dienas kārtības. Tās taču ir brīvdienas, galvenais atpūsties, baudīt sauli, dabu un brīvību!
Notikumu secība un dienas kārtība var mainīties atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mums nav obligātu grafiku vai dienas kārtības. Jūs esat brīvdienās, tāpēc ļausim Jums baudīt sauli, dabu un brīvību!

Atsauksmes

Cenas

Iekļauts

5 naktis viesu namā
2 veikborda vai veiksērfa nodarbības (inventārs un instruktors)
1 SUPopšanas diena (inventārs un instruktāža)

Nav iekļauts

Lidojums Rīga–Faro–Rīga (aptuveni 200 EUR/cilvēkam)
Auto noma (aptuveni 50 EUR/cilvēkam)
Muzeju un tūrisma vietu apmeklējumi
Sērfošanas nodarbība okeāna krastā
Ēdināšana, restorānu izmaksas
Sporta un veselības apdrošināšana

*Cena var mainīties atkarībā no izvēlēto pakalpojumu daudzuma un dienu skaita.

 IESPĒJU KLĀSTS IR MILZĪGS, ATLIEK VIEN IZDOMĀT, KO VĒLATIES!

PAPILDU VEIKOŠANAS VAI VEIKSĒRFA NODARBĪBA/
1SETS 15 MIN
 33 EUR
 VĒL VIENA SUP DIENA PIE OKEĀNA  30 EUR
 SĒRFA NODARBĪBA PIE OKEĀNA/ INSTRUKTORS +
INVENTĀRS (DĒLIS UN HIDROTĒRPS)
 35 EUR
 FOTORALLIJS/ VISAM KOLEKTĪVAM  300 EUR
JOGAS NODARBĪBAS / CILVĒKAM 1X DIENĀ, 5 DIENAS  50 EUR
KROSFITA NODARBĪBAS/ CILVĒKAM 1X DIENĀ, 5 DIENAS  50 EUR
PAVĀRS /DIENĀ VIENAM CILVĒKAM (BROKASTIS
UN VAKARIŅAS NOMETNĒ)
 20 EUR
MASĀŽA  30 EUR